מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

אמריקן לייזר

אמריקן לייזר חברה ותיקה בתחום הסרת השיער והסרת המשקפיים הפועלת מאז שנת 2000. אמריקן לייזר חרטה על דגלה את המקצועיות ונותנת שירות לאלפי לקוחות מרוצים. כיום תהליך של הסרת שיער בלייזר הוא טבעי ומקובל, אך לא כך היה הדבר לפני 15-20 שנה. בעבר הסרת שיער בלייזר לא הייתה מקובלת בעיקר בקרב אוכלוסיית הגברים. אמריקן לייזר הייתה החברה הראשונה לזהות את הצורך בטיפולי הסרת שיער בעזרת מיכשור לייזר מתקדם.

השירות של אמריקן לייזר

אמריקן לייזר מספקת שירותי הסרת שיער לכל האיזורים בגוף. שירות הסרת השיער של אמריקן לייזר הוא אמין ומקצועי על כך יכולים להעיד אלפי לקוחות שעברו טיפולים בעבר ועוברים טיפולים בהווה. באמריקן לייזר ניתן לבצע: הסרת שיער ברגליים, הסרת שיער בגב, הסרת שיער בחזה, הסרת שיער בשחמות, הסרת שיער בפנים, הסרת שיער בכתפיים בבטן ועוד. בנוסף לשירותי הסרת השיער מציעה אמריקן לייזר שירות הסרת משקפיים שלאחריו ניתן לחזור לראות בצורה מושלמת ללא משקפיים כלל.

האחריות של אמריקן לייזר

כמובן שעל איכות לא מתפשרים והולכים לחברות הטובות ביותר בשוק. אבל איכות היא עניין שנמדד לתווך הארוך. טיפול לייזר יכול להתבצע כהלכה, אבל האם זה שווה אם כעבור שנים השיער יכול לחזור לגדול? חברת הסרת שיער לא יכולה להיות אחראית על גוף האדם, ועל אופי צמיחת השיער שלו, אבל היא כן יכולה לקחת אחריות על הטיפולים. אמריקן לייזר היא החברה היחידה בארץ שמציעה טיפולי הסרת שיער ללא הגבלה בכמות הטיפולים. ניתן לבצע טיפולים עד שמרוצים.

כמה עולה טיפול באמריקן לייזר

המחיר עבור הסרת שיער בלייזר יכול להשתנות בין טיפול לטיפול. המחיר בד”כ יהיה תלוי בעובי השערה ובגוון שלה וכמובן בגוון של צבע העור. מלבד זאת התמחור מתבצע לפי כמות העבודה, ז”א מכמה איזורים נרצה להסיר.

אמריקן לייזר חברת הלייזר המובילה בישראל

מזה שנים נחשבת אמריקן לייזר לחברה המובילה בישראל להסרת שיער. העובדה שלחברה פריסה ארצית רחבה,ואחריות לכל החיים מעניקות לה יתרון מובהק על פני כל החברות המתחרות.