מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

מכשיר להסרת שיער me

ישנן דרכים רבות כיום בשוק להסיר שיער. ישנן שיטות מוכרות ומיושנות שנותנות פתרון זמני בלבד. שיטה מאוד נפוצה כיום להסרת שיער היא הסרת שיער בלייזר, שלה יתרונות רבים אך היא עדיין רחוקה מלהיות מושלמת. אחד המכשירים המוצלחים שנכנסו לשוק בשנים האחרונות הוא מכשיר להסרת שיער me.

הסרת שיער עם me  הפתרון המושלם

מכשיר הme הוא מכשיר נייד לשימוש ביתי להסרת שיער מלאה, ודילול השיער לצמיתות. המכשיר פועל בטכנולוגיה של אינפרה אדום וגלי רדיו, ולפי החברה בישראל מסיר את השיער ומדלל אותו לצמיתות. מחיר המכשיר בארץ הוא בערך 3000 ₪. יתרונות מכשיר הme ברורים, קודם כל  זהו מכשיר ביתי, כלומר ניתן לתפעל אותו לבד ולא צריך להגיע פיזית לשום מכון, ניתן לבצע טיפול בזמננו הפנוי. המחיר הוא מחיר אטרקטיבי לכל דעה, כיוון שמדובר בהסרה מכל הגוף במחיר של איזור בודד בלייזר בד”כ. מאז שהגיע הme לארץ הוא כבש במהרה מאות משקי בית. אנשים קנו את המכשיר וקיבלו תמורה מלאה לכסף שלהם. ביקורות רבות על המכשיר ניתן למצוא ברשת האינטרנט רובן ככולן חיוביות וטובות.

איך מסירים את השיער

כאמור מכשיר הme נועד לשימוש ביתי, משתמשים בו עצמאית ללא צורך ברופאים או קוסמטיקאים. השימוש הוא נוח ופשוט לפי ההוראות קשה מאוד לעשות טעות. הטיפול אורך זמן קצר מאוד. עם המכשיר אפשר לבצע גם דילול בלבד ולא הסרה מלאה. במידה ורוצים הסרת שיער חלקית, יש לבצע רק חלק מהטיפולים המומלצים עד שמגיעים לתוצאה רצויה. כדאי להיות סבלניים כי התוצאה עלולה להיות בלתי הפיכה ולכן כדי מאוד לראות שאכן הגענו לגבול הדילול הרצוי.

הסרת שיער עם me  הפתרון המושלם

מכשיר הme הוא הפתרון המושלם להסרת שיער. כל מה שצריך זה לרכוש את המכשיר ולהתרשם מהיכולות המרשימות שלו. ניתן במס טיפולים קצר מאוד להגיע לתוצאות פנומנאליות. Me  מכשיר בטיחותי שלא משאיר סימנים או כוויות על העור ואפשר להיות בטוחים שהעור העדין ישאר באותו המצב כמו לפני תחילת הטיפול.