מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

מכשיר להסרת שיער ביתי

עונת הקיץ כבר כאן, השמש גורמת לכולנו להתקלף אך אם זאת צצות בעיות מספר המטרידות במקצת – שיער טבעי שגדל פרא באיזורים שונים בגוף וגורם לתחושת אי נעימות, עור חלק יפה יותר לעין ונעים לתחושה. השיער המיותר גורם לירידה בבטחון העצמי כל אחד מעוניין להרגיש נוח עם הגוף שלו בכל מצב, הן גברים והן נשים.
אמנן נכון שנשים נוטות יותר להשקיע בצד האסטטי כמו הסרת שיער, שיער מיותר נחשב יותר גברי ונשים נוטות להסיר שיער מיותר, אך אם זאת גם גברים מורידים שיער במקומות שונים בגוף.
הסרת ישער דורשת השקעה, ובהחלט יש לתת עליו את הדעת להכיר את השיטות המקובלות והשונות, הסיכויים והסיכונים של כל שיטה.
יש שיטות שונות לעשות זאת כמו הסרת שיער בשעווה שהיא פעולה,אמנן,מעט “פרימיטבית” אך יחסית בטיחותית היא דורשת מאמץ לא קל . במקומות מסוימים בגוף ניתן להוריד עם פינצטה אך ברור שזו פעולה שלוקחת זמן רב
ניתן גם באמצעות קרמים להסרת ישער אך הם עשויים מחומרים כימיים שיש לבדוק את הרגישות אליהם. יש גם חוט להסרת שיער שהוא גם “עבדות נמלים”
כיום התפתחה השיטה של הסרת שיער באמצעות לייזר או אינפרא אדום שהיא פעולה יותר חודרנית ורצינית .
המילה האחרונה בתחום הסרת השיער הוא מכשיר להסרת שיער ישנם בשוק מוצרים שונים מחברות שונות שפותחו, כדאי לעשות סקר שוק לפני שרוכשים אותם לברר אצל מכרים על תוצאות ועל כל ההשלכות הכוללות של המכשיר.
מכשיר להסרת שיער ביתי עובד באמצעות אור כשהאור פולט חום מסוים שהורס את זקיקי השערה ותאי הגזע שלו על מנת למנוע צמיחה מחודשת, המלנין סופג את החום והורס את זקיק השערה לפי ריכוז המלנין בעור העור סופג את החום .
יש מכשירים שמתאימים לסוגי עור מסוימים וצבעים שונים של העור והשיער היעילות שלהם משתנה ממכשיר למכשיר.
יש לציין פרט חשוב שמכשיר להסרת שיער מיועד גם לשימוש ביתי וזה יתרון חשוב .
התועלת שבמכשיר להסרת שיער היא העבודה על שטח גדול יחסית בזמן קצר. הפעולה היא לא מאוד נעימה בזמן התלישה אך המכשיר להסרת שיער הוא ביצי וזמין בכל עת אין צורך ללכת למכון קוסמטיקה.