מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים

אין אחד או אחת שלא רוצה להיות חלק כמו הדוגמנים בטלוויזיה. עור חלק משיער הפך כבר מזמן לסטנדרט בארץ גם בקרב גברים וכולם מחפשים פתרונות להסרת שיער. קיימות דרכים רבות להסרת שיער: שעווה, מריטה, גילוח, אינפרה אדום וכמובן לייזר. כל השיטות שהזכרתי למעט הלייזר נותנות פתרון זמני וחלקי בלבד. הסרת שיער בלייזר הוא הפתרון היחיד הנותן תוך מספר טיפולים בלבד גוף חלק לשנים רבות. יתרון נוסף של הלייזר הוא כמובן העובדה שהטיפול לא משאיר צלקות פצעים וקמטים כמו שעווה לדוגמה. מלבד עובדה זו הסרת שיער בלייזר כואבת פחות משעווה ומגרדת פחות מגילוח. לשיטה זו יתרונות רבים על פני האחרות.

כמה עולה להסיר שיער בלייזר

כמה עולה להסיר שיער בלייזר? ובכן התשובה לשאלה היא לא חד משמעית. הסרת שיער בלייזר יכולה לנוע בין מאות שקלים לכמה אלפי שקלים.  המחיר תלוי במספר פרמטרים: האם מדובר בגבר או באישה, בכמה איזורים נרצה להסיר – אולי קיים מבצע איזור + איזור, האם מדובר בעור בהיר או עור כהה, מה עובי השערה, מה היא צפיפת השיער וכמובן שם המכון טיב המיכשור והסגל. כמובן שפרטמטר חשוב נוסף הוא מה האחריות שאנו נקבל ממכון הלייזר, והאם קיימת אחריות לכל החיים, או טיפולים חינם עד לשביעות רצון הלקוח. לפני שבוחרים את המכון שהכי מתאים לנו להסרת שיער בלייזר חשוב לערוך השוואת מחירים.

איך נבצע השוואת מחירים

דרך טובה היא להתקשר ולקבוע תיאום במכון הלייזר. בד”כ לפי כל הפרמטרים שציינו מעלה נוכל לקבל הערכת מחיר כבר במקום. אפשר כמובן להעזר באינטרנט ולבצע השוואת מחירים בעזרת האתרים המתאימים. אפשר לנסות להתמקח ולשאול האם קיימים מבצעים של חבר מביא חבר וכמובן עוד אינספור שיטות שאנו הישראלים  מכירים הכי טוב. השוואת מחירים טובה לא רק לכיס שלנו, אלא גם למטרת קבלת מושג כללי. אם נלך על האופציה הראשונה שהוצעה לנו, סיכוי טוב שנפספס כמה טובות אחרות בדרך וכלל לא מומלץ לפנות למקום הראשון שבודקים.