מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

הסרת שיער בלייזר

גוף חלק הוא כבר מזמן לא חלום. בעוד רבים מאיתנו חולמים יש כבר רבים אחרים שהסירו את השיער מגופם. ישנן אין ספור שיטות להסרת שיער, חלקן מקובלות יותר וחלקן פחות. ישנן שיטות שמוכרות לנו כבר עשרות שנים כגון: מריטה, שעווה, וגילוח, אבל הן לא יעלות במיוחד ועלולות להזיק לעור. השיטה הבטוחה והמצליחה ביותר להסרת שיער כיום היא הסרת שיער בלייזר. הסרת שיער בלייזר נעשית באמצעות מכשור רפואי מתקדם ורופאים או קוסמטיקאים מומחים שיודעים לתפעל אותו. מכשיר הלייזר הורס את שורש השערה, מחליש אותו ותוך מספר טיפולים מונע ממנה לגדול שוב לחלוטין.

האם הסרת שיער בלייזר מסוכנת?

חד משמעית לא. הסרת שיער בלייזר הינה השיטה הבטוחה ביותר בריאותית להסרת שיער. לעומת שעווה ומריטה שמשאירות צלקות על העור הלייזר לא משאיר צלקות ומשאיר את העור שלנו כפי שהיה לפני. מכשיר הלייזר מכוון בקרינתו ככה שלא יגרם לנו נזק לעור או לעיניים ומי שמבצע את הטיפולים הינם מומחים מוסמכים, רופאים או קוסמטיקאים שיודעים בדיוק לאן לכוון ומה לא לעשות.

האם כואב להסיר שיער בלייזר?

קיים כאב מסוים בעיקר בטיפולים הראשונים. הכאב נובע מהעובדה שהלייזר שורף את שורש השערה. ככל שנקפיד על גילוח טוב יותר לפני הטיפול כך יקטן הכאב. כמובן שהלייזר כואב פחות משעווה ומשיטות אחרות. ככל שנתקדם עם הטיפולים כך יכאב לנו פחות.

כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

מחיר הסרת שיער תלוי בפרמטרים רבים ואין תשובה אחת לשאלה. בין הפרמטרים כמובן סוג השערה, גוון העור, כמות האיזורים ועוד. בד”כ הסרה של שיער מאיזור תנוע בין 1000 לכמה אלפי שקלים.

איפה הכי טוב לבצע הסרת שיער בלייזר?

בארץ כיום קיימים מכונים רבים המבצעים הסרת שיער בלייזר. רובם מקצועיים וטובים. ובכל זאת איך נבחר את המכון האחד? כדאי להתייעץ עם חברים שכבר עברו טיפולי לייזר ולשמוע את דעתם. כמו כן ניתן למצוא מידע על המכון באתר האינטרנט. בד”כ במכון לייזר טוב ניתן יהיה גם לדבר עם לקוחות עבר ולשמוע את דעתם. כמובן שהמחיר הוא חשוב אבל לחלוטין לא צריך להיות גורם מכריע בהחלטה.