מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

הסרת שיער מהפנים

הסרת שיער נהייתה מקובלת מאוד בשנים האחרונות. בעבר הסרת שיער הייתה מקובלת רק אצל נשים אבל בשנים האחרונות גם גברים רבים מסירים שיער. הסרות השיער הנפוצות ביותר אצל גברים הן: גב חזה ובטן. נשים מסירות שיער מכל חלקי הגוף כיוון שהחברה של היום דורשת שאישה תהיה חלקה לגמרי. לעתים יש צמחיה יתר של שיער פנים אצל נשים ולכן הן פונות להסרת שיער מהפנים.

הסרת שיער פנים עדיף בלייזר

קיימות מספר שיטות להסרת שיער מהפנים. ניתן לגלח כמובן או להסיר עם שעווה. השיטה הבטוחה ביותר להסרת שיער פנים היא הסרת שיער בלייזר. הסרת שיער פנים באמצעות מכשור לייזר נחשבת לבטוחה ביותר וכזאת שנותנת תוצאות לתווך ארוך. כעבור מספר טיפולי לייזר יעלם שיער הפנים לחלוטין והדלילות תופיע כבר לאחר מספר טיפולים בודדים

הסרת שיער מהפנים גם לנשים וגם לגברים

לא רק נשים מסירות שיער מהפנים. קיימים גברים שלהם צמיחה מרובה של שיער פנים בעל צפיפות רבה. לעתים השיער צומח ובולט כבר שעות ספורות בלבד לאחר הגילוח בבוקר. גברים רבים חשים אי נעימות ומבוכה מהמצב. הפתרון המושלם להסרת שיער מהפנים בקרב גברים הוא הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער מהפנים מחירים

אין מחיר אחד להסרת שיער מהפנים. המחיר ינוע בין כמה מאות לכמה אלפים. הפרמטרים החשובים ביותר הם:

הגוון של העור, עובי השיערה, וכמות הטיפולים הרצויים. בד”כ כמות של עשרה טיפולים תספיק כדי להביא לתוצאות מצוינות אבל אין בכך ביטחון וזה תלוי גם בגנטיקה שלנו.

איפה נסיר שיער מהפנים?

כאשר בוחרים מכון להסרת שיער, חשוב לבחור את הטוב ביותר. הסרת שיער מהפנים נעשית באמצעות מכשור רפואי מתקדם וחשוב שמקצוען יעמוד מאחורי המכשירים האלו. חשוב לבדוק בעת ההרשמה מי הם העובדים ומה ההסמכה שלהם, כמובן שתמיד יש יתרון אם מדובר ברופא או אחות. מומלץ לקבל חוות דעת מאדם שכבר עבר טיפול דומה במכון ויוכל להעיד בעצמו.