מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

הסרת שיער בכתפיים

הסרת שיער בכתפיים היא בעיה שיותר מזוהה עם גברים, גברים נוטים לצמיחה שעירה ועבה באיזור זה. ישנם גברים המעונינים להסיר את השיער הגדל פרא כדי להעניק לעצמם מראה יותר חלק בפרט בעונת הקיץ, הצמיחה באזור זה נובעת מפעילות הורמונאלית של הגבר, אך כיום יותר ויותר גברים חשים צורך להוריד את”הנטל” מהכתפים שלהם והשיטות והטיפולים מתפתחים בהתאם.

שיער בכתפיים ניתן להסיר באמצעים שונים כמו כל שיער אחר בגוף אך כמובן לא באמצעים עדינים מדי משום שבאזור זה השיער הוא עבה וצפוף ורוב השיטות המקובלות הן הסרת שיער בכתפיים באמצעות לייזר, זו שיטה שיחסית אינה גורמת לכאבים ומסירה את השיער בכתפיים לטווח ארוך יותר כך שאין להדרש לכך כל תקופה קצרה שוב. ניתן לפנות למכוני יופי שמתמחים בכך להשוות  ולברר על טיב ואיכות הטיפול ומי שחשוב גם על פערי המחיר שודאיי קיימים בשוק.

הטיפול אינו אורך הרבה זמן ומותאם לכל אחד על פי סוג עורו וצבע שיערו והצמיחה האופינית לו.

ישנם דברים שחשוב לדעת לפני שעושים טיפול כזה ויש להתיעץ עם מומחים בענין, פרטים שחשוב לדעת הן  לפני הטיפול והן לאחריו. לפני הטיפול לא “לגעת” בשיער באזור ולא לנסות להסיר אותו במשך כמה שבועות קודם ולפני ואחרי הסרת השיער מהכתפיים אין להחשף לשמש היות ובזמן הסרת שיער במכשיר לייזר, הלייזר משמיד את השיער על ידי שהוא מאתר את הזקיק משמיד אותו ומעל גבי עור כהה ושזוף הוא מתקשה למצוא אותו.

אמנם יש הטוענים כי הסרת שיער בכתפיים גורמת להחמרה של הבעיה זאת משום שהוא גדל הוא צומח

בצורה פרועה וצפופה יותר אך מי שחשוב לו לעשות זאת צריך לעבוד קשה כנראה.

שוק הסרת ישער באזור הכתפיים הוא פופולרי ויש רבים המציעים טפולים, לא מזיק לבדוק את כולם.

אם החלטת לעשות זאת ולו להשאר עם משהו מציק ומטריד על הכתפיים ניתן בקלות להסיר זאת.