מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

הסרת שיער בידיים

הידיים הן אבר חשוף ולא רק בקיץ רבים ורבות מאיתנו מעונינים להסיר את השיער על מנת לקבל מראה נאה ,חלק ואסטתי באישור הידיים ולא כשל “יער עבות” הידיים הן אברים עדינים והשיער פוגם במראה שלהן, כיום הנשים בעיקר מסירות את השיער באמצעים שונים ל מנת להרגיש נוח עם עצמן ועם הסביבה.

השיטות להסרת שיער בידיים משתנה מגברים לשנים, שיער הגברים מאופין בגדילתו העבותה ולכן מה שמועיל לנשים עם שער עדין ופלומתי לא מתאים לגברים.

נשים יכולות להוריד שיער בידיים באמצעות שעווה בפעולה עצמית או במכוני יופי, הפעולה אמנם לא מאוד נעימה אך בטיחותית וחיצונית לעור, היא איטית ויסודית אך השיער גד לאחר תקופה קצרה המשתנה מאישה לאישה לפי קצב הגדילה שלה.

יש לבדוק גם קרמים או משחות גילוח לצורך הסרת השיער בידיים ולבחוו את התועלת לעומת החסרונות שבכך.

לגברים השיטה לא יעילה באמצעות שעווה והיתרון לא יעלה על המאמץ המקום יישאר פצוע וכואב וספק אם יסיר את כל השער, מכשיר הלייזר יעיל הן לגברים והן לנשים כשהשיער כהה הטיפול לא יעיל ועל כן דווקא בקיץ, בזמן שיזוף לא מומלץ לעשות אץ הטיפולים באמצעות לייזר, גוון העור  צריך להיות בהיר.

הסרת השער בידיים על ידי אפילציה מתאימה יותר לנשים, לגברים הדבר אורך זמן רב יותר בגלל שהוא טיפול של אחד לאחד, כמובן, שכל טיפול עולה כסף וזה יכול לייקר מאוד את הטיפול.

אם כן, לגברים מומלץ יותר להשתמש בלייזר או טיפול להסרת שיער באמצעות קרני אור , IPL או אינפרא אדום, כך אין את הבעיה של היחשפות לשמש מאחר והן פועלות בשיטה של הריסת זקיק השערה על ידי החדרת חום תחת העור. הדבר שיכול להשתנות בטיפול הוא צבע השערה בעלי שיער בהיר לא יוכלו להיות מטופלים באמצעי זה.

אם החלטת על הסרת שיער בידיים כדאי לבדוק את מגוון הטיפולים שהשוק מציע ואת המחירים השונים, שיטות הטיפול משך זמן הטיפול והתוצאות שלאחר מכן השוק   הוא מגוון ומציע אין סוף אפשריות, אין סיבה להישאר עם השיער בידיים אם את/ה מרגיש בכך אי נעימות ומבוכה וכדאי לגשת ולעשות זאת