מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

הסרת שיער בחזה

מי לא רוצה גוף חלק כמו של הדוגמנים בפרסומות? בשנים האחרונות החלו הגברים בארץ לדאוד יותר לטיפוח שלהם. אם פעם צמד המילים הסרת שיער בקרב גברים היה מביך ומביש, בשנים האחרונות הפך הדבר ללגיטימי לחלוטין. גבר שואף להיות חלק כי הבת זוג שלו מצפה ממנו להיות לכזה ולכן הוא לא מתבייש לפנות לטיפולים בכדי לקבל הסרת שיער בחזה. בעבר הסרת שיער בחזה הייתה דבר מסוכן ויקר, אך קיום כיימים פתרונות רבים למטרה זו כגון: שעווה, מריטה, גילוח בעזרת מכונה וכמובן הסרת שיער בחזה באמצעות לייזר.

האם להסיר או לא

חלק רב מאיתנו יתלבט האם להסיר שיער בחזה או לא. אין ולא תיהיה תשובה חד משמעית לשאלה הזו. כל אדם והרגשות שלו ומה שהוא חושב לנכון. כיום עובדתית מרבית נשות ישראל מעדיפות את הגבר שלהן חלק, אם כי לא חסר נשים שאוהבות מעט שיער אצל הגבר בחזה. לכן את ההחלטה עלינו לקבל באופן עצמאי, מהטיפול הזה כנראה לא תיהיה דרך חזרה. אם בכל זאת מפריעה לנו השעירות, ניתן לעשות דילול. דילול היא פעולה של הסרת שיער של כמחצית מכמות הטיפולים של הסרה מלאה. טיפולי דילול כשמם כן הוא נועדו כדי לדלל את כמו השיער בחזה ולהפוך אותנו חלקים יותר אך לא עד הסוף. אם בתום הדילול נאהב את התוצאה נשאיר את המצב כמו שהוא. אם נראה שהמשימה לא הושלמה ונרצה חזה חלק יותר נוסיף כמו טיפולים נוספת ונגיע למראה חלק לגמרי.

איפה מסירים שיער בחזה

קיימים מספר מכוני אסתטיקה שמציעים טיפולי הסרת שיער. בכדי שנוכל לבחור את הטוב ביותר עלינו לגשת לשם בעצמנו ולהתרשם מהמקום. כל המקומות ינסו לספר לנו למה הם הכי טובים ולמה כדאי לנו לבצע הסרת שיער בחזה דוודקא שם. הדברים החשובים לבדוק הם: תמונות של לפני ואחרי, שביעות רצון של לקוחות – מכון שנותן אפשרות לדבר עם לקוחות בטלפון תמיד עדיף וכמובן טיב המכשור, שמידע לגבי זה ניתן למצוא בקלות באינטרנט. בכל מקרה מומלץ לבדוק מספר מקומות לפני שמחליטים סופית