מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

הסרת שיער בגב

אנחנו הישראלים מוגדרים כגברים ים תיכוניים. עם ההגדרה הזו אנחנו אוטומטית מקבלים מספר תכונות: כמובן פלפל, הגבר הים תיכוני יודע לדבר ויודע להתבטא דבריו נשמעים ומושמעים, שיזוף – בד”כ הגברים הים תיכוניים שזופים, וכמובן – שעירות יתר. גברים אירופאיים נוטים להיות חלקים יותר. גברים בארץ שעירים מאוד ורבים אינם מרוצים מהמצב. לגבי שיערות ברוב חלקי הגוף ניתן להתווכח ולרוב זה עניין של טעם אישי, או יותר נכון הטעם האישי של בן או בת הזוג אבל לגבי איזור אחד לעולם לא יהיה ויכוח והוא כמובן הגב.

שיער בגב הורס מערכות יחסים

שיער בגב הוא מקור סלידה לנשים ולגברים רבים. כאשר שיער על החזה או על הבטן יכול להחשב כסקסי וגברי, שיער בגב נראה ונחשב בדיוק ההפך. שיעירות יתר בגב יכולה לגרום לדחיה מינית וגועל. בתקופה של היום הגבר האסתטי הוא המבוקש ביותר, ואם גבר רוצה להחשב אסתטי ומטופח עליו להקפיד להסיר שיער באיזור הגב. גבר ללא שיער גב יראה תמיד מושך יותר בעיני כל בנות הזוג וזה יתרום בוודאות למערכת יחסים בריאה יותר.

הסרת שיער בגב איך עושים?

קיימות מספר שיטות להוריד שיער בגב. השיטות המסורתיות הן כמובן שעווה וגילוח. אך שיטות אלו הוכחו כלא יעילות, והשיער חוזר במהרה מהר יותר מטיפול לטיפול. השיטה המומלצת והמקובלת ביותר כיום להסרת שיער בגב היא כמובן הסרת שיער בלייזר. הסרת שיער בגב בלייזר הוכחה להיות השיטה היעילה ביותר להסרת שיער. בשנה ישנם אלפי לקוחות מרוצים חדשים מהלייזר שהשיער שלהם בגב לא חזר.

הסרת שיער בגב מחירים

המחירים עבור הסרת שיער בגב ישתנו בגלל השוני באופי העבודה. אנשים בעלי גב חלק יחסית ועור בהיר יצטרכו פחות טיפולים ופחות עבודה ועל כן הטיפולים שלהם יהיו זולים יותר. אנשים אשר להם עור כהה ושעירות רבה כמובן שהתמחור עבורם יהיה גבוה יותר. מובן שכל המכונים מציעים תנאים כאלה ואחרים, חשוב למצוא מכון שמציע אחריות לכל החיים = על מספר טיפולים להיות לפחות בטוחים שהתוצאה תיהיה מוצלחת.