מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

הסרת שיער בבטן

עונת הקיץ כבר כאן ויש כאלה שמיד עולה המחשבה המטרידה “מה אני עושה עם השער המיותר בבטן,כל אחד מחליט כמה הוא מעוניין לחשוף מהבטן שלו לעולם הרחב ולכן חשוב לכל אחד להיות אסטתי ונעים באיזור זה, בדרך כלל האזור אמנם לא כל כך חשוף אך בעיקר בעונת החורף ולכן הענין לא מטריד כמו אזורים אחרים בגוף כמו ידיים ורגליים אך למי שחשוב זה כנראה מטריד והוא מעונים לטפל בזה.

ןאכן יש דרכים להפטר מזה באמצעות השיטות המקובלות היום השוק מציע פתרונות להסרת שיער בבאן ולן כדאי לברר על כל שיטות ודרכי הטיפול לפני שעושים זאת צריך לקחת בחשבון כמה מאמץ וממון מעוניינים להשקיע בכך ומראש לדעת להיערך.

אפשר להתחיל אם השיטות הביתיות כמו הסרת שיער בבטן באמצעות שעווה ,השיטה הותיקה והידועה להסרת שיער על ידי שימוש ברצועות שעווה , הצמדתן לעור ו”הופ” מריטה, המריטה אמנם לא נעימה והטיפול הוא לטווח די קצר.אך השיטה שמינה וביתית וללא סיכונים, למרות שגם במכוני יופי ודאי יבצעו את העבודה בשיטה מקצועית יותר.

קרמים להסרת ישער גם יעילים לטווח קצר ולשימוש ביתי אך אינם מסירים את השער בצורה אחידה וחלקה ולא מסירים את השערה מהשורש והוא גדל לאחר מכן במהירת רבה ,זאת בנוסף לעובדה שהוא עשוי חומרים כימיים שיש לבדוק את בטיחותם כך גם קצף הגילוח שהוא מיועד לשימוש ביתי.

ישנם כיום מכישירם ביתיים להסרת שיער בכלל ולהסרת שיער בבטן בפרט, שיטה זו קללה ומהירה יחסית את זאת לא “חויה” בלשון המעטה. המכשיר מכיל מעין פינצטות קטנות התולשות שערה שערה וכאב המריטה הוא רב.

במכוני יופי יציעו ,כמובן, את השיטה הידועה להסרת שיער באמצעות קרני לייזר, הלייזר מסיר את השיער בקלות ובמהירות, השיטה אורכת מספר טיפולים ויעילה לטווח ארוך יותר.

חשוב דעת שהסרת שיער בבטן היא אינה פעולה חד פעמית ברגע שהתחלנו בתהליך אין דרך חזור, יש לחזןר על הפעולה שוב וזאת משום שהשער גדל אחר כך בצורה שזה כבר כמעט לא  יהיה בחירה אם להסיר או לא להסיר שיער בבטן, המראה לא יהיה אסטטי בכלל ולכן יש לשקול מראש את התחלת התהליך, אך בל אופן אם החלטתם לשעות זאת ודאי עשיתם זאת בשיקול נכון ולכך מוצעים מגוון הפתרונות והשיטות המפותחות כיום מאוד, רק צריך לבחור מהשפע את המכונים או השיטות ולשעות השוואות הכוללות את כל הנתונים ולבחור נכון.