מגזין Haair

בתוך עולם הסרת השיער ישנם המון אופציות ואפשרויות, המגוון רחב ובסוף אתן מבולבלות.
מגזין Haair הסרת שיער – כאן כדי לעשות לכן סדר, ולעזור לכן למצוא את השיטה והחברה הטובה ביותר עבורכן!

רוצות עזרה? השאירו פרטים

הסרת שיער בכל הגוף

יש הרבה דברים שחשובים בתרבות שלנו, כי כמו שאפשר לראות שיש קודים מסוימים של לבוש, כך אפשר לראות שבגדול רוב האנשים ורוב התרבויות מעדיפות אנשים חלקים. כתוצאה מכך, אנשים שהם מטבעם יותר שעירים רוצים להסיר שיער מכל מיני אברים בגוף, ולמען האמת, יש גם אנשים שרוצים לעבור הסרת שיער בכל הגוף ולא רק באיברים מסוימים. מעבר לעובדה שמבחינה חברתית לא קל להיות אדם שעיר, יש בכך גם אי נוחות של ממש, כי לעיתים שיעור יתר עלול לגרום לגרודים, לחום, להזעה אין סופית וכדומה. אדם שיש לו הרבה שיער על הגוף כבר לא צריך להמשיך את הסבל שלו, כי אם הוא יכול לעבור טיפולים של הסרת שיער בכל הגוף, אז למה לא בעצם?

איזה טיפול לבחור

בפני אנשים שרוצים לעבור טיפולים של הסרת שיער בכל הגוף יש הרבה אופציות שביניהן הם יכולים לבחור, וחשוב כן לעצור, לבדוק את כל האפשרויות הקיימות ורק אז לבחור את מה שהכי מתאים. אפשר לעבור טיפולים של לייזר להסרת שיער ואפשר לעבור טיפולים שמבוססים על שיטות אחרות, כך שכל אחד צריך לאתר את הטיפול שיוכל להיות הכי אפקטיבי לגוף שלו ולסוג העור שיש לו. כמו כן, צריך לקחת בחשבון גם את המקום שבו בוחרים לעבור הסרת שיער בכל הגוף, כי הסרת שיער שכזאת אי אפשר לבחור לעשות במקום שהוא חובבני ושאין לו ניסיון או מכשור מתאים.

מה המחירים הממוצעים

עוד נושא שלא כדאי להתעלם ממנו זה העניין של המחיר, כי ברור שלשיטות שונות של הסרת שיער בכל הגוף יש גם מחירים שונים. לא אחת קורה שאנשים בוחרים דווקא בשיטת הורדת שיער מסוימת למרות שהיא לא מתאימה להם, והם עושים את זה רק בגלל המחיר הנמוך יותר, אך השאלה היא האם זו החלטה נכונה. חשוב להבין שאם עוברים הסרת שיער שאינה מספיק מקצועית זה עלול לגרום ליותר נזק מאשר שיפור מצב השיעור, ולכן ההיגיון הבריא אומר שכלל לא כדאי להתפשר על שיטה פחות טובה רק בגלל המחיר.